fb
fb
fb

Başlangıç izle

Konusu


Başlangıç izle, Başlangıç full izle, Başlangıç türkçe dublaj izle, Başlangıç filmini izle, Inception türkçe dublaj izle

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Part 7

Part 8

Tek Part


Film Bilgileri
Başlangıç izle
Yönetmen : Christopher Nolan IMDb Puanı: 10 / 8.8 Yapım Yılı : 2010 Kategori : Aksiyon Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , IMDb top 250 , Macera Filmleri , Tavsiye Filmler Oyuncular : Leonardo DiCaprio, Ellen Page, Tom Hardy,Joseph Gordon-Levitt, İzlenme : 26.793 Etiketler : , , ,

Filmin Konusu :

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır... Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur.


Benzer Filmler
Yorum Yap


Furkan 22 Mayıs 2012 Tarihinde Demiski;

üzgünüm ama başta bu film olmak üzere birçok filminiz açılmıyor artık uzun süredir her gün bu siteden film izlerdim ama 2-3 gündür filmlerin çoğu açılmıyor ilgilenmenizi arz ederim..

admin 27 Mayıs 2012 Tarihinde Demiski;

Merhaba Furkan malesef elimizde olmayan nedenlerden dolayı bir çok site aynı sorunu yaşamakta açılmayan filmleri kontrol edip sürekli güncelliyoruz.

 

katEn Çok İzlenenler

x reklamı kapat
x reklamı kapat