fb
fb
fb


Film Bilgileri
Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanlar’ın Yükselişi izle
Yönetmen : Patrick Tatopoulos IMDb Puanı: 10 / 6.4 Yapım Yılı : 2009 Kategori : Aksiyon Filmleri , Seri Filmler Oyuncular : Rhona Mitra, Bill Nighy, Michael Sheen Nam-ı Diğer : Underworld 3 Rise of the Lycans & Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanlar'ın Yükselişi İzlenme : 127.824 Etiketler : , , , , , ,

Filmin Konusu :

Güçlü ve ölümsüz iki ırk arasında patlak veren asırlık kan davasını konu alıyor. Karanlıklar Ülkesi destanının üçüncü bölümü geçmişe gidip Ölüm Tacirleri olarak bilinen aristokrat Vampirler ile yırtıcı bir kurt adam türü olan barbar Lycan’lar arasındaki çatışmanın kökenine iniyor.


Benzer Filmler
Yorum Yap


sinem 04 Şubat 2012 Tarihinde Demiski;

Dublaj koyuyorsunuz iyi hoş ta alt yazılı izlemek isteyenlerinde olabileceğini düşünüyor musunuz acaba? Dikkate alacağınızdan emin değilim.Filmlerin orijinal seslerini değilde saçma sapan seslendirmelerini dinlemek isteyenlerin dışında da insanlar var.

admin 04 Şubat 2012 Tarihinde Demiski;

Sinem senin istediğin sıkıntılı bir olay malesef biz webmasterler için. Filmleri elimizden geldiğince türkçe dublaj eklemeye çalışıyoruz yoksa günde en az 10 15 kişi küfür ediyor. bende orjinal sesli filmleri seviyorum fakat dediğini dikkate alacağım.

ahmet 20 Nisan 2012 Tarihinde Demiski;

Admin 5 part skıntılı acılmıyor ilgilenirmisin

admin 21 Nisan 2012 Tarihinde Demiski;

Merhaba 5. Partta herhangibi bir sorun görünmüyor lütfen sayfanızı yenileyiniz.

Emrah 22 Aralık 2012 Tarihinde Demiski;

4. partta sıkıntı var….

admin 22 Aralık 2012 Tarihinde Demiski;

Merhaba
4.part silinmiş malesef tek parça olarak 2 alternatif eklendi kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İyi seyirler.

tekin 27 Haziran 2013 Tarihinde Demiski;

sinem çok merak ediyorum alt yazıyı mı takip edelim filmi mi izleyelim türkçe dublaj yoksa o flimden ne anladın sen haa yabancı diln çok iyi ise buna bir şey diyemem

 

katEn Çok İzlenenler

x reklamı kapat
x reklamı kapat